Producenci
Parownica KARCHER SI 4 EasyFix Iron - 1.512-637.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 4 m |
| Pojemność kotła | 0,5 l |
| Pojemność zbiornika | 0,8 l |
| Kolor produktu | Biały Czarny Żółty |
| Moc | |
| Napięcie | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Moc | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 960 mm |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Szerokość produktu | 462 mm |
| Długość produktu | 1450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,6 kg |
| Wydajność | |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki |
| Czas gotowości | 4 min |
| Regulowana para | Tak |
| Ergonomia | |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące