Producenci
Parownica do ubrań 1500W MR-357 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,18 l |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Ciągły strumień pary | 18 ± 5 g/min |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 24 miesiące