Producenci
Parownica do ubrań 1500W Maestro MR-355-BLUE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,24 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące