Producenci
Parownica do ubrań 1600W Maestro MR-356-GREY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Ciągły strumień pary | 25 g/min |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Długość produktu | 135 mm |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące