Producenci
Parownica do ubrań 28040-56 RUSSELL HOBBS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Kolor produktu | Brązowy Chromowy |
| Długość przewodu | 3 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czas pracy | 6 min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,2 l |
| Czas ogrzewania | 0,75 min |
| Silne uderzenie pary | 32 g/min |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy