Producenci
Parownica do ubrań Esperanza TWEED EHI006 (800W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,2 l |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Biały |
| Czas ogrzewania | 1 min |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Ciągły strumień pary | 15 g/min |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 510 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
Gwarancja 24 miesiące