Producenci
Parownica do ubrań Taurus Sliding Care Force 2200 (3,5 bara; 2180W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 l |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 5 |
| Automatyczne wyłączanie po | 8 min |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Stopa żelazka | Teflon |
| Długość kabla | 1,6 m |
| System anty-wapienny | Tak |
| Łatwe prasowanie | Tak |
| Czas nagrzewania | 60 s |
| Blokada kapania | Tak |
| Moc | |
| Ciągły strumień pary | 44 g/min |
| Maksymalne ciśnienie | 3,5 bar |
| Moc | 2180 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące