Producenci
Parownica do ubrań Xiaomi Standing Garment Steamer EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność | 2,3 l |
| Materiał blatu | Poliester / pianka |
| Układ | Pionowy |
| Model | Parownica do ubrań |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Wieszak na ubrania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2000 - 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 1583 mm |
| Wydajność | |
| Ciągły strumień pary | 36 g/min |
| Regulowana para | Tak |
| Odpowiedni dla alergików | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Ilość stopni regulacji | 2 |
| Sterylizacja parowa | Tak |
| Temperatura pary | 130°C |
| Łatwe prasowanie | Tak |
| Ciśnienie robocze | 300 kPa |
| Czas pracy na pełnym zbiorniku przy 100% obciążenia | 1 h |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Deska do prasowania w zestawie | Tak |
| Parownica | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
Gwarancja 24 miesiące