Producenci
Pas kulturystyczny rozmiar M HMS Premium PA3558
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Pianka 3-warstwowa skóra |
| Rozmiar | M |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Zabezpieczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas wykonywania treningu siłowego |
| Cechy szczególne | Podwójny rząd dziurek, 10 dziurek w rzędzie w odległości co 25 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość sprzączki | 120 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Długość produktu | 1160 mm |
| Zakres regulacji | 775 - 1010 mm |
Gwarancja 24 miesiące