Producenci
Pas kulturystyczny rozmiar XL HMS Premium PA3558
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zabezpieczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas wykonywania treningu siłowego |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar | XL |
| Cechy szczególne | Podwójny rząd dziurek, 10 dziurek w rzędzie w odległości co 25 mm |
| Materiały | 3-warstwowa skóra Pianka |
| Waga i rozmiary | |
| Zakres regulacji | 1000 - 1230 mm |
| Długość produktu | 1385 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Szerokość sprzączki | 120 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące