Producenci
Pasta termiczna CPU 15G Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 4.63 W/m-K |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 280 °C |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 g |
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 345 mm |
Gwarancja 24 miesiące