Producenci
Pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly Duronaut - 6g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Pasta termiczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Główne składniki | Tritlenek diglinu |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 6 ml |
| Waga produktu | 10,5 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Skrobak | Tak |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,5 g |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące