Producenci
Pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly TG Putty 40 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Pasta termiczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 58 g |
| Szerokość opakowania | 87 mm |
| Skrobak | Tak |
Gwarancja 24 miesiące