Producenci
Pasta termoprzewodząca do procesora Arctic Cooling ARCTIC ACTCP00002B (4 g)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 8,5 W/m·K |
| Ilość | 1 |
| Główne składniki | Węgiel |
| Bezpojemnościowy | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Nie przewodzący | Tak |
| Gęstość | 2,5 g/cm3 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
| Szerokość opakowania | 82 mm |
| Wysokość opakowania | 187 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,8 g |
Gwarancja 12 miesięcy