Producenci
Pasywna skrzynka bezpośrednia Mackie MDB-2P na gitarę basową, pianino cyfrowe, gitarę, syntezator, czarna, 20-20000 Hz, 140000 Ohm, 0.002%
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,002% |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja wyjścia | 400 Ω |
| Impedancja wejściowa | 140000 Ω |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Pasywne pole bezpośrednie |
| Najlepsze zastosowania | Gitara basowa, Pianino cyfrowe, Gitara, Syntezator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście XLR | 2 |
Gwarancja 24 miesiące