Producenci
Patchcord UTP Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-1M-RJ45) Cat. 6 1m white
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt kabla | Płaski |
| Długość kabla | 1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 3 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące