Producenci
Patelnia BALLARINI Ferrara głęboka z 2 uchwytami granitowa 28 cm FERG3K0.28D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Granitowy |
| Materiały | Aluminium |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Temperatura (maks) | 160 °C |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Nie zawiera | Kwas perfluorooktanowy (PFOA) |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 28 cm |
| Grubość dna | 4,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące