Producenci
Patelnia BALLARINI Lazise 24 cm 75003-049-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Cechy | |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 4 |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Halogen Indukcja Ceramika |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wskaźnik nagrzania | Thermo-Spot |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Temperatura (maks) | 160 °C |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 429 mm |
| Waga produktu | 870 g |
| Wysokość produktu | 83 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Średnica | 24 cm |
| Dane opakowania | |
| Kleszcze | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Deska do krojenia | Nie |
| Nóż w zestawie | Nie |
| Łopatka | Nie |
| Nożyce do kasztanów | Nie |
| Dyfuzor ciepła w zestawie | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące