Producenci
Patelnia BALLARINI Murano granitowa 24 cm 75002-927-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Ceramika Halogen Indukcja Prąd elektryczny |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kolor produktu | Granit |
| Wewnętrzna powłoka | Granit |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 990 g |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Średnica | 24 cm |
| Długość produktu | 435 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące