Producenci
Patelnia BALLARINI Murano grillowa granitowa 28 cm 75002-941-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Wewnętrzna powłoka | Granit |
| Kolor produktu | Szary |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Wskaźnik nagrzania | Thermo-Spot |
| Model | Patelni grillowa |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja Gaz |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Dzióbek | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 5 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 302 mm |
| Średnica | 28 cm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Głębokość produktu | 473 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Dane opakowania | |
| Deska do krojenia | Nie |
| Nóż w zestawie | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Łopatka | Nie |
| Dyfuzor ciepła w zestawie | Nie |
| Kleszcze | Nie |
| Nożyce do kasztanów | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące