Producenci
Patelnia BALLARINI Salina Granitium Wok granitowa 30 cm 75002-815-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Model | Wok/Patelnia do mieszania |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Indukcja |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Temperatura (min) | -20 °C |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Wewnętrzna powłoka | Granit/Tytan |
| Materiały | Aluminium |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 6 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,54 kg |
| Średnica | 30 cm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Dolna średnica | 12 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dyfuzor ciepła w zestawie | Nie |
| Deska do krojenia | Nie |
| Kleszcze | Nie |
| Łopatka | Nie |
| Nóż w zestawie | Nie |
| Nożyce do kasztanów | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące