Producenci
Patelnia BALLARINI Salina Granitium głęboka granitowa 28 cm 75002-814-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Stal |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Stalowy Szary |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Ceramika Prąd elektryczny Halogen Indukcja |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Granit |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Liczba warstw powłoki | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita długość | 49,5 cm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Średnica patelni | 28 cm |
| Grubość dna | 5 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące