Producenci
Patelnia BALLARINI Salina Granitium granitowa 32 cm 75002-824-0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nitowana rączka | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 6 |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Indukcja Ceramika |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kolekcja | Salina |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Kształt | Okrągły |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Dolna średnica | 32 cm |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Średnica | 32 cm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Głębokość produktu | 533 mm |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 120 miesięcy