Producenci
Patelnia BALLARINI Salina Granitium granitowa 32 cm 75002-824-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Nie zawiera | Nikiel Kwas perfluorooktanowy (PFOA) |
| Cechy | |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Płyta jednolita Gaz |
| Wewnętrzna powłoka | Granit |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,78 kg |
| Średnica | 32 cm |
| Grubość dna | 5 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące