Producenci
Patelnia DEMEYERE Duraslide Alu Comfort 3 40851-133-0 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Materiały | Aluminium |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny Halogen Indukcja Ceramika |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał uchwytu | Bakelit |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 475 mm |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Dolna średnica | 23 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Gwarancja 24 miesiące