Producenci
Patelnia ceramiczna DEMEYERE Alu Pro 5 40851-268-0 - 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny |
| Materiały | Aluminium |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Średnica | 28 cm |
| Długość produktu | 565 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy