Producenci
Patelnia do 1756286411 WMF 28 cm Profi Resist
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Gaz Halogen Indukcja |
| Kształt | Okrągły |
| Temperatura (maks) | 260 °C |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 28 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Kwas perfluorooktanowy (PFOA) |
Gwarancja 24 miesiące