Producenci
Patelnia elektryczna Clatronic PP 3570
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc | 1500 W |
| Konstrukcja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały Biały Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Uważaj na gorące powierzchnie podczas użytkowania. Nie używaj w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 36 miesięcy