Producenci
Patelnia głęboka z 2 uchwytami Demeyere Apollo 7 - 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Prąd elektryczny Halogen Indukcja Gaz |
| Pojemność | 4800 ml |
| Materiały | Stal 18/10 |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,26 kg |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Długość produktu | 542 mm |
| Średnica | 28 cm |
| Średnica dna | 26 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące