Producenci
Patelnia nieprzywierająca DEMEYERE ALU INDUSTRY 3 40851-443-0 - 28 CM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika Prąd elektryczny |
| Wewnętrzna powłoka | Nieprzywierająca |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 505 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Średnica | 28 cm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 288 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy