Producenci
Patelnia nieprzywierająca DEMEYERE Ecoline 5 40850-803-0 - 32 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Gaz |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 5 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Średnica | 32 cm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Dolna średnica | 26 cm |
| Dane opakowania | |
| Kleszcze | Nie |
| Łopatka | Nie |
| Dyfuzor ciepła w zestawie | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nóż w zestawie | Nie |
| Nożyce do kasztanów | Nie |
| Deska do krojenia | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące