Producenci
Patelnia nieprzywierająca Demeyere Alu Industry 3 - 30 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny Halogen Indukcja |
| Wewnętrzna powłoka | Nieprzywierająca |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiały | Aluminium |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Średnica | 30 cm |
| Długość produktu | 557 mm |
| Waga produktu | 1,87 kg |
| Szerokość produktu | 320 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy