Producenci
Patelnia stalowa DEMEYERE Proline 7 40850-938-0 - 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Ceramika Halogen Indukcja |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odczepiana rączka | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Dolna średnica | 22 cm |
| Waga produktu | 2,36 kg |
| Głębokość produktu | 561 mm |
| Szerokość produktu | 279 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Średnica | 28 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące