Producenci
Patelnia stalowa DEMEYERE Proline 7 40850-939-0 - 32 cm (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Ceramika Halogen Indukcja Prąd elektryczny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Materiały | Stal 18/10 |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica dna | 26 cm |
| Długość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 2,74 kg |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Średnica | 32 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy