Producenci
Patelnia stalowa Demeyere Industry 5 24 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Prąd elektryczny Gaz Halogen Indukcja |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Stal 18/10 |
| Kształt | Okrągły |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Średnica | 24 cm |
| Waga produktu | 1,21 kg |
| Długość produktu | 460 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Średnica dna | 18 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy