Producenci
Patelnia stalowa z 2 uchwytami DEMEYERE Multifunction 7 40850-954-0 - 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Ceramika Halogen Indukcja Prąd elektryczny |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 377 mm |
| Średnica | 28 cm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Średnica dna | 22 cm |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Szerokość produktu | 293 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące