Producenci
Patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-032-0 - 32 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy Czarny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja Ceramika Prąd elektryczny |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita długość | 55 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Waga produktu | 1,57 kg |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 326 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące