Producenci
Patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-045-0 - 26 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny Halogen Indukcja Ceramika |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stalowy |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Kształt | Okrągły |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Średnica | 26 cm |
| Szerokość produktu | 266 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące