Producenci
Patriot Core SO-DIMM DDR5 48GB 5600MHz Radiator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Radiator | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 48 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 3 mm |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 g |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. |
Gwarancja Wieczysta