Producenci
Patriot DDR4 8GB 3200MHz 1 Rank Bulk Hynix Chip
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Ustawienie trybu | 1024M x 8 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja Wieczysta