Producenci
Patriot Premium Black DDR4 16GB 3200MHz CL22 Radiator (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 12 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 46 g |
| Szerokość opakowania | 61 mm |
Gwarancja Wieczysta