Producenci
Patriot Premium Black DDR4 2x32GB 3200MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 91 g |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |