Producenci
Patriot Premium Black DDR5 2x24GB 5600MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pamięci | 288-pin UDIMM |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 68 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 6 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 91 g |
Gwarancja Wieczysta