Producenci
Patriot Premium Black DDR5 2x8GB 5600MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| On-Die ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 6 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
Gwarancja Wieczysta