Producenci
Patriot SDXC 256GB EP V90 300/260 MB/s UHS-II U3 Class10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 260 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Klasa szybkości wideo | V90 |
| Typ pamięci RAM | UHS-II |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows 8 |
| Zabezpieczenie przed zapisem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Złoty |
| Certyfikaty | BSMI CE RoHS FCC UKCA |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 3.3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Głębokość opakowania | 10 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią. Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego. Nie narażać na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 60 miesięcy