Producenci
Patriot SIGNATURE DDR3 SO-DIMM 4GB 1600MHz (1x4GB) PSD34G16002S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci | PC3-12800 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | DIMM |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 67 x 3,9 x 30 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja Wieczysta