Producenci
Patriot Viper Elite 5 Ultra DDR5 2x32GB 6400MHz CL32 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| On-Die ECC | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 46 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
Gwarancja Wieczysta