Producenci
Patriot Viper Venom DDR5 2x24GB 6000MHz CL36-36 XMP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V 1.1 V |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 52 g |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 158,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 169 g |
| Szerokość opakowania | 179,9 mm |
| Głębokość opakowania | 20,3 mm |
Gwarancja Wieczysta