Producenci
Peach PS600-10 niszczarka Rozdrabnianie mikro-cięte 63 dB Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność rozdrabniania | 350 ark. |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Wymiary ścinek | 3 x 10 mm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Gwarancja 24 miesiące