Producenci
Peavey PVI100 1/4" - Mikrofon dynamiczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście XLR | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 80 - 12000 Hz |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Impedancja | 500 ? |
| Czułość mikrofonu | -53 dB |
| Typ cewki | Dynamiczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące